Новини

ЕЗС UGV Chargers почали активно встановлювати станції в мережах АЗС

В Україні зростає мережа електрозарядок UGV Chargers. Так, мережа є оператором 34 ЕЗС (в тому числі і дві швидкі ЕЗС), сумарна кількість портів 60. При цьому компанія почала працювати в мережах «БАРС» і Coral.

У мережі відзначили, що готові працювати з усіма українськими операторами, в т.ч ОККО, GLUSCO, WOG, «БРСМ-Нафта», SOCAR, AMIC.

Формат співпраці з АЗС на прикладі мереж БАРС і Coral. Партнер (мережа АЗС -ред.) Проклав кабель, а оператор UGV Chargers встановив станцію. Чистий прибуток розподіляється 50/50. Вартість установки ЕЗС UGV Chargers в середньому становить 1500 – 17 000 $.

Засновник оператора електрозарядок – компанія ІНФОКОМ ЛТД (Троценко Е.А.).

Довідка нафторинку:

Швидкі зарядні станції UGV Chargers потужністю 20-60 кВт зможуть повністю зарядити акумулятор авто за період часу від 20 хвилин до 2 годин, залежно від ємності батареї і моделі електромобіля. Розвиваючи інфраструктуру зарядних станцій для електрокарів UGV Chargers розробили швидки електрозаправки CITY FORMAT. Стильна зарядна станція яскраво виглядає на вулицях міста. Швидкі електрозаправки можна встановити навіть на ліхтарному стовпі, що робить їх ергономічними і економічними. Також це можуть бути окремо встановлені зарядні станції.

Швидкі електрозаправки CITY FORMAT від UGV Chargers можуть стати ефективним майданчиком для розміщення реклами. На зарядній станції зверху є біжучий LED-рядок, а основна площини може бути рекламним носієм – для сітілайтів, забрендірованим на розсуд замовника. Це дає можливість отримувати додатковий пасивний дохід з реклами і підвищувати впізнаваність бренду, серед власників електромобілів.

Швидкі зарядки UGV Chargers мають зручне управління зарядною сесією за допомогою додатка або через web-браузер (протокол OCPP). Програмне забезпечення розроблене інженерами UGV Сhagers і відмінно підходить для комерційного використання зарядних станцій з можливістю кастомізації під клієнта. Віддалене управління електрозаправок, моніторинг зарядки, бронювання станції і білінг – все це дає можливість швидко і комфортно зарядити електромобіль.