Зарядні станції для електромобілів від компанії UGV Chargers

Переваги електрозарядних станцій UGV Chargers

індивідуальне проектування

монтаж електрозарядної станції "під ключ"

статистика зарядних сесій в реальному часі

підтримка різних способів оплати зарядних сесій

white label ПЗ для мережі зарядних станцій

мобільний додаток для користувачів

підтримка функції Plug&Charge

зручне управління станцією


UGV Chargers – розробник і виробник електрозарядних станцій, тому ми можемо виготовити зарядні станції під Ваш унікальний дизайн і потреби. Надішліть нам запит і отримайте індивідуальну комерційну пропозицію.

Наша компанія пропонує інноваційне IT-рішення для управління зарядними станціями як на невеликих локаціях (приватний паркінг, паркінг компаній, житлових комплексів), так і систему повного циклу для комерційного використання зарядних станцій. Ми – інжинірингова українська компанія, відома своїми IT-професіоналами та ефективними ціновими рішеннями. Під нашим управлінням знаходиться власна мережа електрозарядних станцій UGV Chargers, тому наші рішення життєздатні та випробувані на практиці.

Мобільний додаток UGV  Chargers, розроблений компанією для керування станціями та Особистим кабінетом,
має наступний функціонал:

пошук зарядної станції на карті

бронювання зарядної станції

управління зарядною сесією

білінг

показ статистики по зарядних сесіях

Для пошуку зарядних станцій для електромобілів в Україні ви можете користуватися картой електрозарядок UGV Chargers: адреси встановлених електрозарядок можна знайти на сайті компанії, а також в мобільному додатку. Придбавши та встановивши електрозарядне обладнання UGV Chargers, власник зарядки гарантовано отримує велику кількість потенційних клієнтів за рахунок відображення встановленої електрозарядки на всеукраїнських картах.

Якщо ви зацікавлені в придбанні зарядної станції для електромобіля, то зауважимо, що вартість електрозарядок UGV Chargers конкурентна. Партнерство UGV Chargers з Siemens, Schneider Electric та іншими відомими компаніями надає можливість придбати обладнання за зниженими цінами та не сумніватись в його якості.

Ми створили зручний та якісний сервіс. Запропонували новий підхід до розвитку інфраструктури електромобілів у країні. Підключили до співпраці світові бренди по поставкам зарядних станцій. Зробили сучасним, й в той же час простим у використанні мобільний додаток.

Мы будемо раді бачити вас серед наших партнерів та постійних клієнтів.

Сертифікати UGV Chargers

Відгуки про електрозарядні станції UGV Chargers

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: “Перша Електричка”

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: “Перша Електричка”

За матеріалами: Oleksii Bodnia

Реалізовані проекти

Наші партнери