Про компанію

ТМ UGV Chargers

Торговельна марка та напрямок діяльності ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД» з розвитку
зарядної інфраструктури для електромобілів.

Наша команда:

Едуард Троценко

Автор ідеї / Засновник

Сергій Румянцев

Керівник напрямку розробки електрозаправок

Напрямки діяльності UGV Chargers:

Быстрые элэлнктрозарядные станции UGV Chargers

розробка, виробництво

електрозарядного обладнання для електромобілів

mob.app

мобільний додаток
UGV Chargers

власна розробка для колистувачів мережі станцій

Mob.prilozhenie_Biznes1

white label software

програмне забезпечення для мережы електрозаправок

ugv-chargers-map

мережа електрозаправок UGV Chargers

діючі зарядні станції UGV Chargers на території України

На сьогоднішній день компанія виробляє
на базі високоякісних компонентів:

Электрозаправка напольная 22кВт-розетка Тип 2 и кабель пр-ва UGV Chargers

Базові зарядні АС станції

монтаж на стіну та на підлогу, для комерційного та домашнього використання

EV fast charger-60 kWt by UGV Chargers

Швидкі зарядні DC станції

станції до 60 кВт на базі компонентів Siemens для комерційного використання

Швидкі зарядні станції
CITY FORMAT

станції до 60 кВт з вбудованими рекламними площинами

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займє
від 40 до 60 хвилин до 80% заряду батареї електромобіля.

ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД» – інноваційна інженерна компанія, яка розробляє роботизовані проекти, пов’язані з транспортом і логістикою з використанням безпілотних технологій і систем комп’ютерного зору; реалізовує міжнародні проекти з автоматизації інфраструктурних об’єктів, а також має рішення з обліку матеріальних потоків, альтернативної енергетики та ІТ-технологій для промислової автоматизації.

Чому саме ми?

У своїх розробках електрозаправного обладнання UGV Chargers використовує найпередовіші технології і розробки, а також новітні комплектуючі. Власний інженерний центр і виробничий департамент дозволяють знаходити нові рішення з удосконалення та модернізації електрозарядного обладнання. IT-департамент розробляє та кастомізірує програмні продукти під ваші потреби: створення ПЗ для вашої мережі електрозаправок і мобільного додатку для користувачів мережі.

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займе від 40 до 60 хвилин до заряду батареї електромобіля до 80%. Подібні рішення від UGV Chargers дозволять розвивати не тільки міську, а й міжміську електрозарядну інфраструктуру.

Наша місія:

Розвиток мережі електрозарядних станцій UGV Chargers по Україні.

Подорожуючи на електромобілі по країні ви не будете турбуватись про те, де зарядити свій автомобіль. І поїздка на електрокарі до Києва, Львова, Одеси чи морське узбережжя Запорізької області без довготривалих і утомливих зарядних сесій – стане реальністю завдяки ефективному розташуванню зарядних станцій швидкої зарядки. Адже зарядити електромобіль можна за 40 хвилин, що зручно і комфортно.

Що стосується міської зарядної інфраструктури – розташування електрозаправок на парковках Торговельних та Бізнес центрів, ресторанів, спортивних комплексів, житлових комплексів, мережі АЗС – це must have, який повинен бути реалізований в кожному місті. Адже власник електромобіля розуміючи, що куди б він не приїхав, – він зможе всюди поставити свій електромобіль на зарядку і піти на свої ділові зустрічі, на обід, тренування та ін. Це забезпечить свободу власнику електромобіля і економію його часу.

Пошук партнерів для розвитку мережі електрозаправок UGV Chargers серед торгово-розважальних центрів, об'єктів культури і спорту, оздоровчих і медичних центрів, забудовників житлових і офісних комплексів, розважальних центрів

Партнерське співробітництво з розвитку мережі електрозаправок в даному напрямку передбачає кілька програм починаючи від програм для Покупця до Партнера-інвсестора, докладніше тут

Замовити дзвінок