Про компанію

UGV Chargers

UGV Chargers – це український виробник зарядних станцій для електромобілів. Cпеціалісти компанії проєктують та виготовляють електрозарядні станції, розробляють програмне забезпечення та мобільний додаток. Компанія UGV Chargers розвиває зарядну інфраструктуру для електрокарів, а також розбудовує власну мережу зарядних станцій

Наша команда:

Едуард Троценко

Автор ідеї / Засновник

Сергій Румянцев

Керівник напрямку розробки електрозарядних станцій

Напрямки діяльності UGV Chargers:

Быстрые элэлнктрозарядные станции UGV Chargers

розробка, виробництво

електрозарядного обладнання для електромобілів

mob.app

мобільний додаток
UGV Chargers

власна розробка для колистувачів мережі станцій

Mob.prilozhenie_Biznes1

white label software

програмне забезпечення для мережі електрозарядних станцій

ugv-chargers-map

мережа електрозарядних станцій UGV Chargers

діючі зарядні станції UGV Chargers на території України

На сьогоднішній день компанія виробляє
на базі високоякісних компонентів:

Электрозаправка напольная 22кВт-розетка Тип 2 и кабель пр-ва UGV Chargers

Базові зарядні АС станції

монтаж на стіну та на підлогу, для комерційного та домашнього використання

EV fast charger-60 kWt by UGV Chargers

Швидкі зарядні DC станції

станції до 160 кВт на базі компонентів Siemens для комерційного використання

Швидкі зарядні станції
CITY FORMAT

станції до 160 кВт з вбудованими рекламними площинами

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займє
від 40 до 60 хвилин до 80% заряду батареї електромобіля.

Чому саме ми?

У своїх розробках електрозарядного обладнання UGV Chargers використовує найпередовіші технології і розробки, а також новітні комплектуючі. Власний інженерний центр і виробничий департамент дозволяють знаходити нові рішення з удосконалення та модернізації електрозарядного обладнання. IT-департамент розробляє та кастомізірує програмні продукти під ваші потреби: створення ПЗ для вашої мережі електрозарядок і мобільного додатку для користувачів мережі.

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займе від 40 до 60 хвилин до заряду батареї електромобіля до 80%. Подібні рішення від UGV Chargers дозволять розвивати не тільки міську, а й міжміську електрозарядну інфраструктуру.

Наше виробництво:

Власні виробничі потужності у передмісті Запоріжжя, де виробляються зарядні станції UGV Chargers, а також проходить тестування станцій перед відправленням до замовника.

Фахівці компанії проєктують та виробляють електрозарядні станції з високоякісних європейських компонентів.

Ми можемо виготовити зарядні станції під Ваш унікальний дизайн та потреби, з необхідною кількістю портів та заданою потужністю. Надішліть нам запит та отримайте індивідуальну комерційну пропозицію.

Наша місія:

Розвиток мережі електрозарядних станцій UGV Chargers по Україні.

Подорожуючи на електромобілі по країні ви не будете турбуватись про те, де зарядити свій автомобіль. І поїздка на електрокарі до Києва, Львова, Одеси чи морське узбережжя Запорізької області без довготривалих і утомливих зарядних сесій – стане реальністю завдяки ефективному розташуванню зарядних станцій швидкої зарядки. Адже зарядити електромобіль можна за 40 хвилин, що зручно і комфортно.

Що стосується міської зарядної інфраструктури – розташування електрозарядних станцій на парковках Торговельних та Бізнес центрів, ресторанів, спортивних комплексів, житлових комплексів, мережі АЗС – це must have, який повинен бути реалізований в кожному місті. Адже власник електромобіля розуміючи, що куди б він не приїхав, – він зможе всюди поставити свій електромобіль на зарядку і піти на свої ділові зустрічі, на обід, тренування та ін. Це забезпечить свободу власнику електромобіля і економію його часу.

Пошук партнерів для розвитку мережі електрозарядних станцій UGV Chargers серед торгово-розважальних центрів, об'єктів культури і спорту, оздоровчих і медичних центрів, забудовників житлових і офісних комплексів, розважальних центрів

Партнерське співробітництво з розвитку мережі електрозарядних станцій в даному напрямку передбачає кілька програм починаючи від програм для Покупця до Партнера-інвсестора, докладніше тут