Про компанію

UGV Chargers

UGV Chargers – це український виробник зарядних станцій для електромобілів. Cпеціалісти компанії проєктують та виготовляють електрозарядні станції, розробляють програмне забезпечення та мобільний додаток. Компанія UGV Chargers розвиває зарядну інфраструктуру для електрокарів, а також розбудовує власну мережу зарядних станцій

Наша команда:

Едуард Троценко

Автор ідеї / Засновник

Сергій Румянцев

Керівник напрямку розробки електрозарядних станцій

Напрямки діяльності UGV Chargers:

Быстрые элэлнктрозарядные станции UGV Chargers

розробка, виробництво

електрозарядного обладнання для електромобілів

mob.app

мобільний додаток
UGV Chargers

власна розробка для користувачів мережі станцій

Mob.prilozhenie_Biznes1

white label software

програмне забезпечення для мережі електрозарядних станцій

ugv-chargers-map

мережа електрозарядних станцій UGV Chargers

діючі зарядні станції UGV Chargers на території України

На сьогоднішній день компанія виробляє
на базі високоякісних компонентів:

Базові зарядні АС станції

монтаж на стіну та на підлогу, для комерційного та домашнього використання

Швидкі зарядні DC станції

станції до 240 кВт на базі компонентів Siemens для комерційного використання

Швидкі зарядні станції
CITY FORMAT

станції до 160 кВт з вбудованими рекламними площинами

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займє
від 40 до 60 хвилин до 80% заряду батареї електромобіля.

Чому саме ми?

У своїх розробках електрозарядного обладнання UGV Chargers використовує найпередовіші технології та розробки, а також новітні комплектуючі. Власний інженерний центр і виробничий департамент дозволяють знаходити нові рішення з удосконалення та модернізації електрозарядного обладнання. IT-департамент розробляє та кастомізує програмні продукти під ваші потреби: створення ПЗ для вашої мережі електрозарядок і мобільного додатку для користувачів мережі.

Ми прагнемо вдосконалити процес зарядки електромобіля, і наші останні рішення є тому підтвердженням. На станціях швидкої (експрес) зарядки електромобілів UGV Chargers процес зарядки у вас займе від 40 до 60 хвилин до заряду батареї електромобіля до 80%. Подібні рішення від UGV Chargers дозволять розвивати не тільки міську, а й міжміську електрозарядну інфраструктуру.

Наше виробництво:

Власні виробничі потужності у передмісті Запоріжжя, де виробляються зарядні станції UGV Chargers, а також проходить тестування станцій перед відправленням до замовника.

Фахівці компанії проєктують та виробляють електрозарядні станції з високоякісних європейських компонентів.

Ми можемо виготовити зарядні станції під Ваш унікальний дизайн та потреби, з необхідною кількістю портів та заданою потужністю. Надішліть нам запит та отримайте індивідуальну комерційну пропозицію.

Наша місія:

Розвиток мережі електрозарядних станцій UGV Chargers по Україні.

Подорожуючи на електромобілі по країні ви не будете турбуватись про те, де зарядити свій автомобіль. І поїздка на електрокарі до Києва, Львова, Одеси чи на морське узбережжя Запорізької області без довготривалих і втомливих зарядних сесій – стане реальністю завдяки ефективному розташуванню зарядних станцій швидкої зарядки. Адже зарядити електромобіль можна за 40 хвилин, що зручно і комфортно.

Що стосується міської зарядної інфраструктури – розташування електрозарядних станцій на парковках Торговельних та Бізнес центрів, ресторанів, спортивних комплексів, житлових комплексів, мережі АЗС – це must have, який повинен бути реалізований в кожному місті. Адже власник електромобіля розуміє, що куди б він не приїхав, – він зможе всюди поставити свій електромобіль на зарядку і піти на свої ділові зустрічі, на обід, тренування та ін. Це забезпечить свободу власнику електромобіля і економію його часу.

Пошук партнерів для розвитку мережі електрозарядних станцій UGV Chargers серед торгово-розважальних центрів, об'єктів культури і спорту, оздоровчих і медичних центрів, забудовників житлових і офісних комплексів, розважальних центрів

Партнерське співробітництво з розвитку мережі електрозарядних станцій в даному напрямку передбачає кілька програм починаючи від програм для Покупця до Партнера-інвсестора, докладніше тут

Відгуки про електрозарядні станції UGV Chargers

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: “Перша Електричка”

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: Oleksii Bodnia

За матеріалами: “Перша Електричка”

Реалізовані проекти