Карта електрозаправок в Україні

Для зручності власників електромобілів на мапі електрозаправок UGV Chargers ми розміщуємо інформацію про

Розвиток мережі електрозарядок - завдання номер один, оскільки розширення електрозарядної інфраструктури, особливо міжміської - призведе до зростання кількості електромобілів на дорогах України, що сприятливо позначиться на екологічній ситуації в країні і вирішить нагальне питання для власників зелених авто, де зарядити електромобіль. Попит на пункти вуличних зарядних пристроїв зростає, а їх нестача і постійна зайнятість - приносить дискомфорт для власників електромобілів.

Для власника електромобіля питання зарядки авто в мережі електрозарядних станцій спрощується завдяки карті електрозаправок, яка доступна як на сайті, так і в мобільному додатку UGV Chargers.

На карті заправок для електромобілів UGV Chargers ви зможете:

Знайти найближчу зарядну станцію

Побачити статус зарядної станції UGV Chargers:

робоча / на тех.обслуговуванні / зайнята

Забронювати станцію для зарядної сесії на потрібний чаc

Побудувати маршрут до
найближчої станції

Провести зарядну сесію (зарядку)

Оплатити послуги електрозаправки

Функція віддаленого доступу до зарядної станції для її бронювання, можливість побачити станцію на карті електрозаправок в Україні - доступні водіям завдяки мобільному додатку UGV Chargers, до якого підключені всі зарядні станції мережі.

Скачайте мобільний додаток UGV Chargers

Керуйте on-line своїм особистим кабінетом, шукайте і бронюйте станцію в мережі UGV Chargers на мапі електрозаправок по Україні.