Створення мережі електрозаправок

Створення мережі електрозаправок

В Україні спостерігається збільшення продажів електромобілів, причому ця цифра збільшується з кожним місяцем. По статистиці станом на 1 вересня 2020 року загальна кількість електромобілів зросла на 22% в порівнянні з січнем 2020 року, і таку зростаючу прогресію ми спостерігаємо щороку.

Факт, що зарядка електромобіля - це щоденне завдання для його власника, а «домашня зарядка» - це не завжди зручно, вимагає відповідної комплектації електромобіля і займає набагато більше часу. Тому питання установки професійного обладнання для зарядки електромобілів набирає актуальності і має масштабні перспективи.

Звичайно, заряджати електромобіль в мережі електрозаправок набагато зручніше, адже це надає масу переваг власникам електрокарів: наявність мобільного додатку з картою з локаціями і стану зарядних станцій, можливістю оплати і відображеною статистикою по зарядних сесіях.

Варіанти бізнес-партнерства з UGV Chargers

Для власників бізнесу, ми пропонуємо кілька варіантів бізнес-співпраці з UGV Chargers в частині створення власної мережі електрозарядних станцій або членства в існуючій мережі електрозарядок UGV Chargers:

Ви приєднуєтесь зі своєю електрозаправочною станцією до мережі електрозаправок UGV Chargers та користуєтесь всіма можливостями як член мережі, а ваші клієнти - привілеями при користуванні заправками.

Ви володієте кількома електрозаправними станціями, і вам необхідно об'єднати їх в єдину мережу. Для вирішення даного питання нами розроблено «White label» - програмне забезпечення для вашої мережі зарядних станцій.

Які задачі для бізнесу вирішує участь в мережі?

Реклама

вашого бізнесу на Plugshare, Charge Map
Google Map

Контроль

за роботою станції в Програмному забезпеченні

Білінг

в мобільному додатку UGV Chargers
або на сайті

Особистий кабінет клієнта

в мобільному додатку UGV Chargers
або на сайті

Автономність

RFID – карта – самостійний доступ клієнта до заправки

Особистий кабінет клієнта

в мобільному додатку UGV Chargers або на сайті

Автономність

RFID – карта – самостійний доступ клієнта до заправки

Для надання послуг електрозаправочної станції не достатньо лише обладнання, потрібен також й інтерфейс як для власника станції, так й для клієнта.

Мобільний додаток UGV Chargers дозволяє клієнтам мережі:

Завантажити мобільний додаток UGV Chargers

Детальну консультацію за проектом створення мережі електрозаправочний станцій та умови Партнерської програми UGV Chargers отримайте у наших фахівців