ПЗ для зарядних станцій

White label програмне забезпечення для вашої мережі зарядних станцій

Швидке Доступне Зручне

Найкраща пропозиція на ринку

White Label Software

Керуйте своєю мережею зарядних станції за допомогою нашого рішення під ключ на готовій платформі. Вона включає в себе функціональні можливості оператора зарядних станцій – панель адміністратора (веб-сайт) і функціонал для клієнта (сайт/мобільний додаток). 

Функціонал адмін-панелі включає в себе управління станціями, тарифами, клієнтами, платежами, історію зарядних сесій, звіти та статистику. 

Функціонал для клієнтів – це мобільний додаток, який ми розробляємо відповідно до вашого фірмового стилю для управління портами кожної станції, безготівкових розрахунків, детальної статистики для зручного тарифікації ваших клієнтів.

Переваги програмного забезпечення White Label:

Наша компанія пропонує сучасне IT-рішення для управління зарядними станціями на невеликих локаціях (приватний паркінг, паркінг компаній , житлових комплексів) так й систему повного циклу для комерційного використання зарядних станцій. Ми – иноваційна компанія із України, відома своїми IT-професіоналами та ефективними ціновими рішеннями. Під нашим управлінням знаходится власна мережа електрозарядних станцій UGV Chargers, а це означає, що наші рішення працюють та практично випробувані.

Немає потреби створювати рішення«з нуля», якщо наші пропозиції кастомізуються під будь-які потреби, в т.ч. й дизайнерські.

Вам необхідно лише відправити нам запит й ви переконаєтесь в актуальності наших рішень для Вашої компанії.

Зв'яжіться з нами та отримайте найкращу пропозицію!

  Ваш власний мобільний додаток

  Максимум можливостей для ваших клієнтів!

  Мы розробляємо та кастомізуємо мобільний додаток у відповідності до вашого корпоративного стиля для:

  За опитуваннями багатьох власників електромобілів найзручнішим і повноцінним інструментом доступу до зарядної станції є смартфон, і це цілком зрозуміло: смартфон постійно з власником, а спеціальні додатки показують всю актуальну інформацію та дозволяють активувати зарядку в декілька кліків. Наша компанія пропонує Вам отримати по «доступній» вартості власний мобільний додаток з усім функціоналом для управління зарядними станціями та здійсненням оплати для вашої мережі зарядний станцій. Ми пропонуємо кілька імплементацій системи управління зарядними станціями:
  • розробка тільки мобільних додатків і веб-порталу, а в якості Back End використовується наша система на умовах SAAS. Таким чином Вашим клієнтам надається комплекс зручних ексклюзивних засобів управління (мобільні додатки для Android, iOS, web-сайт). При цьому Ви економите більшу частину коштів для розробки Back End, працюючи як власник мережі зарядних станцій на нашій платформі.
  • розробка системи «під ключ» з комплексом рішень Front End і Back End для самостійного управління.

  Отримайте доступ до Ваших станцій в режимі 24/7

  Ви можете управляти та контролювати роботу електрозарядного обладнання із будь-якого міста світу

  Збільшуйте прибуток та комфорт використання Ваших зарядний станцій за допомогою наших рішень

  Отримайте можливість мати доступ до всієї статистики по роботі зарядних станцій: хто заряджався, коли, як довго і скільки енергії спожито. Дане рішення буде актуально для зарядних мереж обмеженого доступу, наприклад, для службового автопарку компанії, гостей готелю або жителів багатоквартирного будинку. За фіксовану невелику місячну вартість Ви отримуєте доступ 24/7 з будь-якого пристрою до всіх параметрів роботи станції і повної статистики. Також Ви матимете можливість технічного моніторингу роботи зарядних станцій і своєчасно отримувати інформацію про різні збої в роботі. Пропонуємо вам скористатись тестовим рішенням підключив свої станції до нашої системи Переконайтеся власноруч в його зручності та актуальності.