Індивідуальна домашня зарядна станція для електромобіля

Індивідуальна домашня електрозарядна станція для електромобіля

Якщо ви прийняли рішення встановити зарядну станцію для електромобіля на паркінгу житлового комплексу, багатоквартирного будинку або в гаражі, в такому випадку ми пропонуємо вам придбати електрозарядку у виробника.

Спостерігаємо, що інфраструктура зарядних станцій для електромобілів розвивається в основному серед бізнес-об'єктів, локаціях для відпочинку, торгово-сервісних центрах. Звичайно, це зручно, якщо ви приїхали на обслуговування, на святковий захід і кілька годин ваш електромобіль може заряджатися від стаціонарної електрозарядки. Але в будні дні електромобіль теж вимагає зарядки, причому щоденної. Зарядка електромобіля в домашніх умовах незручна з точки зору її розташування, підключення до неї електромобіля, та й часом зарядки батареї.

UGV Chargers пропонує власні рішення для організації зарядної станції для електромобіля дома або на придомовій території.

logo
logo

UGV Chargers пропонує власні рішення для організації зарядної станції для електромобіля дома або на придомовій території.

Де розташувати персональну зарядну станцію для електромобіля?

встановлення власної зарядки в гаражі, паркінгу та приватному будинку

Якщо ви прийняли рішення встановити зарядну станцію для електромобіля на паркінгу житлового комплексу, багатоквартирного будинку або в гаражі, в такому випадку ми пропонуємо вам купити електрозарядку у виробника.

Але, аби уникнути помилок і появи додаткових робіт, пропонуємо разом передбачити наступні нюанси при встановлені електрозарядки:

Техничні характеристики домашньої електрозарядної станції UGV Chargers

Ми виробляємо електрозарядні станції з урахуванням індивідуальних вимог, і ви можете замовити домашню зарядну станцію для електромобіля за вашим індивідуальним дизайном і комплектацією.

Наші зарядні станції мають водонепроникний ударостійкий корпус, можливе встановлення відеоспостереження.

Для зарядки електромобіля у дворі, в паркінгу житлових комплексів ми можемо запропонувати інші унікальні рішення по електрозарядному обладнанню, такі як SMART SOCKET, паркувальний бар'єр.

Паркувальний бар`єр

Власна розробка UGV Chargers дозволяє обмежити доступ інших автомобілів до домашньої зарядної станції для електромобіля в публічному місці, наприклад у дворі житлового будинку.

Крім виробництва, ми здійснюємо монтаж, підключення станції до мережі електрозарядок і подальше її обслуговування.