Новини

Швидкі зарядні станції UGV Chargers підтримують функцію «Plug and Charge» по стандарту ISO15118

Plug&Charge – це сучасна технологія для зарядки електромобілів, що покликана спростити процес ідентифікації користувача зарядної станції.

Технологія Plug&Charge, що заснована на стандарті ISO15118 та стосується порту зарядки CСS, дозволяє електромобілю та зарядній станції безперешкодно заряджатись і авторизувати платежі безпосередньо з рахунку водія, без необхідності використання RFID карт або мобільного додатку.

Ви просто підключаєте зарядний кабель до авто та заряджаєте акумулятор без попередньої авторизації. Зарядна станція одразу ж розпізнає користувача та починає процес зарядки. Вам тільки треба подбати, щоб на персональному рахунку були гроші, які спишуться після зарядної сесії.

Швидкі зарядні станції UGV Chargers з CСS портом можуть працювати використовуючи пряме підключення до OCPP і одночасно використовують розширену діагностику для отримання додаткової інформації та технічної підтримки.
Переваги технології «Plug and Charge»:

  • Швидка зарядка без додаткової авторизації
  • Безпека та конфіденційність
  • Автоматичне стягнення плати за зарядну сесію

З функцією Plug&Charge на зарядних станціях UGV Chargers заряджати електромобіль буде так сама просто, як заряджати смартфон, але з додатковою перевагою одночасного стягнення плати з банківського рахунку.

Бажаєте замовити швидку зарядну станцію UGV Chargers на вашу локацію – звертайтесь до наших менеджерів.

Всім швидких зарядок!

Email: info@ugv.ua

+ 38 (067) 235 47 17 – відділ продажів

+ 38 (067) 885 77 83 – керівник відділу розвитку зарядних станцій UGV Chargers