Smart Box et Smart Socket

Smart Box і Smart Socket

Останній час ми спостерігаємо необхідність в розширенні функціоналу та модернізації електрозаправочних станцій попередніх поколінь.

Для рішения даних задач наші разробники знайшли вихід - обладнання SMART BOX.

А для необхідності індивідуального управління зарядною станцією при комерційнім використуванні - рішення SMART SOCKET.

SMART BOX – «інтелектуальне» обладнання для електрозаправки, розроблене спеціалістами UGV Chargers. Іншими словами - це розумний комунікаційний модуль для управління зарядними станціями з відсутньою системою управління. SMART BOX монтується безпосередньо на електрозаправочну станцію та здійснює:

SMART SOCKET – це зарядна розетка для електромобіля, що передбачає індивідуальний доступ до зарядці електромобіля конкретному користувачу за допомогою RFID – картки. Електрозарядна розетка SMART SOCKET дозволяє організувати економічний та зручний процес зарядки електромобіля на паркінгу, в багатоквартирному будинку та має наступні характеристики

Таким чином для заправки електромобіля його власнику необхідно мінімальне обладнання у вигляді SMART SOCKET, членства в мережі
UGV Chargers та RFID – картки.

Фахівці UGV Chargers встановлять  обладнання, здійснять як його налаштування, підключення до мережі електрозаправок, так й його наступне обслуговування.